Świąteczne treningi w Boże Ciało

4-go czerwca

 

Zajęcia w Boże Ciało BEAUTY CENTER

 

Oprócz zajęć grupowych serdecznie zapraszamy na treningi personalne oraz indywidualne na siłowni która będzie do Państwa dyspozycji w godzinach od 9:00 – 14:00

 

Rezerwacja pod numerem T: 42 212 16 35 M: 502 503 524

lub w recepcji klubu BC

 

Opisy świątecznych zajęć:

 

FIRE BEAUTY – Intensywne zajęcia interwałowe polegające na połączeniu prostych form ruchowych z treningiem siłowym. Każde ćwiczenie angażuje jak największa liczbę grup mięśniowych – rozwijamy równomiernie całe ciało. Pracujemy głównie z obciążeniem własnego ciała, hantlami, piłkami. Świetny trening spalający, poprawiający sylwetkę, przy jednoczesnym rozwoju siły mięśni, idealny dla osób, które nie mają czasu uczęszczać oddzielnie na zajęcia siłowe oraz fitness.

JUMP4Fit – Ćwiczenia na trampolinie łączą wysiłek i zabawę. To skuteczny i przyjemny sposób na utratę zbędnych kilogramów. Skoki na trampolinie podnoszą poziom endorfin niezbędnych do utrzymania dobrego nastroju, aktywizują wszystkie partie mięśniowe, poprawiają koordynację, rzeźbią sylwetkę i dają przy tym dużo radości!

INDOOR CYCLING – Ćwiczenia na rowerze stacjonarnym prowadzone w rytm muzyki, poprawiające kondycję, spalające tkankę tłuszczową i kształtujące mięśnie ud i pośladków.

SMUKŁA SYLWETKA – Smukła talia? Płaski brzuch? Zgrabne nogi? Jędrne pośladki? Bez problemu! Jeśli chcesz mieć właśnie taką sylwetkę są to zajęcia dla Ciebie! Body shape jest to trening wzmacniający i modelujący całe ciało. Zajęcia polegają na wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, tj. grzbiet, uda, pośladki, biodra, brzuch. Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania.