Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy KONKURS „Uszczypnij mnie”

Nagrodą w Konkursie jest liftingujący zabieg aparaturowy ZAFFIRO na twarz o wartości 1000 zł

 

Konkurs BEAUTY CENTER

 

Aby wziąć udział, wystarczy wejść na nasz facebook (www.facebook.com/BeautyCenterWellnessSpa) polubić stronę (jeśli jeszcze wcześniej tego nie zrobiłeś) a także udostępnić Konkursowy post wraz z treścią, następnie na stronie www.beauty-center.com.pl/konkurs-do-wygrania-zabieg-zaffiro/ odpowiedzieć na pytanie dotyczące działania najnowszego urządzenia, dostępnego w salonie Beauty Center Medical Wellness & SPA – ZAFFIRO

A pytanie brzmi: Urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR, wywołujące w skórze efekt termiczny, powodując podgrzanie włókien kolagenowych, a tym samym ich gwałtowne skurczenie. W efekcie skóra ulega silnemu liftingowi. Jest to efekt widoczny już po pierwszym zabiegu! ZAFFIRO wywołuje jednak także drugi, długofalowy skutek, zachodzący nieco głębiej, bo na poziomie komórkowym… Odpowiedz jaki to skutek? (podpowiedzi na naszej stronie internetowej)

Prawidłowe odpowiedzi prosimy o przesyłanie w formularzu poniżej, pamiętajcie również o polubieniu facebooka i udostępnieniu Konkursu!

O wyniku konkursu poinformujemy Cię telefonicznie, rozstrzygnięcie 31 lipca 2015r

 

Powodzenia!