Zapraszamy do nowego sezonu fitness 2021 / 2022

startujemy już od 13 września!


Pierwszy tydzień nowego GRAFIKU to cały tydzień ZAJĘĆ OTWARTYCH (bezpłatnych). Pamiętaj jednak o rezerwacji miejsca, zadzwoń do nas pod numer 502 503 524

dotyczy zajęć w dniach od 13 – 19 września 2021

Pobierz nowy HARMONOGRAM


Poznaj nowe twarze w naszym zespole :)

Beauty Center Medical Wellness & SPA


Aneta – Trener personalny, instruktor fitness

Przygodę ze sportem rozpoczęłam krótko po tym jak zaczęłam chodzić. Okazało się żłobek do którego chodziłam, wyczynowo uczy jazdy figurowej na lodzie. I tak zaczęłam od układów grupowych, aby nie upaść 😉, indywidualnych a następnie w parach. Od tamtej pory tak się rozpędziłam, że ciężko mnie zatrzymać. W wieku 9 lat łyżwy zamieniłam na baletki, a następnie salę baletową Teatru Wielkiego w Łodzi na salę fitness. W zajęciach związanych z ruchem najbardziej cenię sobie możliwości wpływania na poprawę zdrowia i jakości życia moich podopiecznych oraz możliwość osiągania z nimi wspólnych celów treningowych.

Ukończyłam Łódzką Ogólnokształcącą Szkołę Baletową, następnie Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną na kierunku grafika komputerowa, Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku grafika i malarstwo oraz w 2018 r. Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie na Wydziale Rehabilitacji. Jestem byłą tancerką Teatru Wielkiego w Łodzi, certyfikowanym instruktorem fitness Szkoły Open Mind w Szczecinie, trenerem gimnastyczek artystycznych, dyplomowanym instruktorem jogi oraz technik relaksacyjnych. Brałam udział w licznych szkoleniach i konwencjach fitness, zarówno w kraju jak i za granicą. Ze światem fitness związana jestem od 2002r.

Beauty Center Medical Wellenss Spa


Anna – Fizjoterapeuta, instruktor fitness

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoją wiedzę pogłębiała podczas pracy w łódzkich placówkach medycznych oraz na licznych kursach z zakresu diagnostyki i terapii narządu ruchu. Specjalizuje się we wszelkiego rodzaju masażach oraz zabiegach na ciało. Jest niezwykle pogodną i uśmiechniętą osobą, lubiącą kontakt z ludźmi. Dzięki holistycznemu spojrzeniu, jest w stanie dotrzeć do sedna i rozwiązać problem. Priorytetem Ani jest indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz dołożenie wszelkich starań, aby opuścił gabinet w pełni odprężony i zrelaksowany.

Ania poprowadzi dla Państwa zajęcia Zdrowy kręgosłup.

Nowe formy zajęć w klubie

PROUND TRENING / czwartek godz. 18:00 z Magdaleną

Poud nowa forma zajęć inspirowanych grą na perkusji. W treningu wykorzystuje się specjalnie zaprojektowane i wyważone do tego celu pałeczki ripstix. Trening polega na powtarzaniu w rytm muzyki prostych ćwiczeń. Jest to świetna alternatywa typowego kardio ale nie brakuje tez elementów wzmacniających, pracuje całe nasze ciało, angażując wszystkie partie mięśniowe, poprawia kondycję, spala tkankę tłuszczową, wzmacnia mięśnie głębokie. Dodatkowo jest to trening-terapia pomagający rozładować stres dnia codziennego. Oprócz dobrego treningu nie zabraknie mega energii i świetnej zabawy. Trening dla każdego.BALLET WORKOUT / niedziela od 3 października godz. 11:00 z Anetą

Ballet Workout to trening na bazie baletu klasycznego, oraz techniki gimnastycznej Barre au sol stosowanej pierwotnie jako uzupełnienie nauki tańca klasycznego, polegająca na wykonywaniu ćwiczeń w pozycjach siedzących i leżących. Obie techniki to praca nad gracją, prawidłową postawą ciała i płynnością ruchów, równowagą oraz koncentracją. Regularny trening kształtuje nawyk prostych pleców, koordynację ruchową, co możecie z powodzeniem wykorzystywać w życiu codziennym. Podczas treningu angażowane są przede wszystkim mięśnie nóg, brzucha oraz pleców. Ponadto rośnie pewność siebie i świadomość ciała. Regularne ćwiczenia rozciągające korzystnie wpływają na samopoczucie, często działają też uspokajająco.

Zajęcia te to dodatkowo wzmacnianie oraz rozciąganie mięśni używanych w ćwiczeniach. Ważnym uzupełnieniem będą więc treningi funkcjonalne, rozciąganie powięziowe oraz ćwiczenia oddechowe, z wykorzystaniem wałków do masażu, gum, piłek i innych przyrządów używanych do treningów fitness.

Jednocześnie ćwiczenia te wpływają korzystnie na kręgosłup, pomagając w eliminacji jego bólów, dzięki wzmocnieniu mięśni stanowiących jego podporę i utrzymujących naturalne, prawidłowe wygięcie. Zwiększają świadomość ciała i koordynację ruchów oraz uczą izolacji pracy poszczególnych mięśni.ROWERY / poniedziałek i środa godz. 18:30 z Agatą i Michałem

Trening wytrzymałościowo – siłowy przy muzyce na rowerach stacjonarnych dla każdego niezależnie od wieku, płci, czy sprawności fizycznej, dzięki możliwości regulacji obciążenia wg indywidualnych potrzeb. Niezapomniane wrażenia a przy tym spalanie tkanki tłuszczowej, poprawa wytrzymałości i wydolności organizmu.

Sprawdź dni OTWARTE z trenerem personalnym


Trwa nabór do METAMORFOZY