PEELINGI CHEMICZNE

Peelingi chemiczne

Kuracja silnie złuszczająca naskórek przeznaczona dla każdego rodzaju cery. Peelingi chemiczne działają liftingująco, spłycają zmarszczki, nawilżają zwiotczałą skórę a także odżywiają i pobudzają do produkcji kolagenu i elastyny. Zabiegi neutralizują przebarwienia, a przy cerze trądzikowej łagodzą stany zapalne i regulują wydzielanie sebum.

RETISES CT YELLOW PEEL

Zabieg z dużą dawką witaminy C i retinolu. Przyśpiesza mitozę, zwiększa aktywność enzymatyczną i normalizuje keratynizację. Odżywia skórę, przeciwdziała pojawianiu się zmarszczek, zmniejsza głębokość już istniejących i poprawia elastyczność skóry. Ponadto retinol rozjaśnia przebarwienia wywołane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV. Peeling można łączyć z innymi zabiegami antiaging, regenerującymi lub depigmentującymi (peelingi chemiczne, laser, IPL).

Stosowanie: co 14 – 28 dni, w serii 3-5 zabiegów

Złuszczanie: średnio nasilone, łupieżowe lub płatowe

FERULAC PEEL

Silny zabieg anti-age. Wykorzystuje najmocniejsze działanie kwasu ferulowego i retinolu. Wywołując efekt złuszczania, powoduje mocną odnowę i regenerację skóry. Redukuje przebarwienia posłoneczne i hormonalne, poprawia koloryt cery. Skóra po zabiegu staje się jędrna, gładka, odzyskuje zdrowy wygląd.

Stosowanie: Raz na 14-28 dni. Ilość zabiegów to ok. 3-5

Złuszczanie: średnio nasilone

SALIPEEL LIC

Zabieg przeciwtrądzikowy, również w przypadku trądziku w fazie aktywnej, z cystami i bliznami potrądzikowymi. Wykorzystuje keratolityczne i komedolityczne właściwości kwasy salicylowego. Działa od nabłonka mieszka włosowego, aż do gruczołu łojowego. Ponadto posiada silne działanie przeciwzapalne, antyseptyczne i przeciwświądowe. Redukuje populację bakterii, wywołujących stany zapalne. Inicjuje odnowę i regenerację skóry. Zmniejsza blizny potrądzikowe i reguluję sebum.

Stosowanie: Raz na 21-28 dni. Ilość zabiegów to minimum 3

Złuszczanie: płatkowe