Laseroterapia XLASE

XLASE – GŁOWICA DIODOWA

Laser diodowy XLASE PLUS zapewnia trwałe usunięcie owłosienia przy zastosowaniu nowatorskiej technologii diody wysokiej mocy. Gwarantuje to przeprowadzenie szybkiej i nieinwazyjnej procedury, bez przestojw, na wszystkich rodzajach skóry (fototyp I-VI) także na opalonej skórze, oraz w przypadku PFB (pseudofolliculitis barbae – rzekome zapalenie okołomieszkowe brody). Użyto końcówki szafirowej o powierzchni 1 cm kwadratowego, która aktywnie chłodzi przed, w trakcie i po zabiegu.

W porównaniu do innych systemów laserowych, system diodowy Xlase Plus jest bardzo ekonomiczny w eksploatacji ze względu na stabilność technologii diodowej, która jest wysoce wydajnym źródłem lasera, zapewniając stałe i skuteczne działanie nawet w najtrudniejszych warunkach klinicznych.

Głowica lasera diodowego Xlase Plus to plamka dużego rozmiaru, szafirowa końcówka chłodząca oraz najbardziej jednolity przekrój wiązki światła, dostępny obecnie na rynku. Zapewnia to szybkie usuwanie niechcianych włosów, nawet na dużych powierzchniach, takich jak plecy czy nogi. Szafirowa końcówka z systemem chłodzenia kontaktowego pomaga chronić naskórek i utrzymuje niską temperaturę skóry w czasie zabiegu, podczas gdy jednolita wiązka światła laserowego umożliwia najbardziej efektywną koagulację mieszków włosowych, zmniejszając ilość niezbędnych strzałów laserowych.

Wskazania:

  • trwałe bezbolesne usuwanie owłosienia
  • odmładzanie skóry
  • likwidacja drobnych zmian naczyniowych