Zabiegi na okolicę oczu i ust

Medycyna estetyczna

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa – polega na dostarczaniu aktywnych składników do wierzchniej warstwy skóry na głębokość około 1-2 mm przy pomocy mikroiniekcji specjalnym pistoletem lub za pomocą igły i strzykawki, dokładnie tam gdzie jest to potrzebne. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Większość kosmetyków, kremów które używamy na co dzień jest ?zbudowana? ze zbyt dużych cząsteczek, które nie są wstanie przeniknąć przez barierę naskórkową. W efekcie końcowym działamy tylko na zewnętrzną warstwę naskórka, a rezultat jest niewielki i chwilowy. Alternatywą jest mezoterapia igłowa dająca szybkie, a przede wszystkim trwałe efekty. Odpowiednio dobrane koktajle odżywcze w połączeniu z nowoczesną metodą aplikacji gwarantują rewelacyjne rezultaty.

więcej informacji >

Korekcja zmarszczek mimicznych

Zabieg którym możemy odmłodzić twarz poprzez czasowe zablokowanie przekaźnictwa nerwowo – mięśniowego i rozluźnienie poszczególnych mięśni. Wstrzyknięcie odpowiednich dawek preparatu likwiduje i zapobiega zmarszczkom minicznym wywołanym przez kurczenie się mięśni twarzy.

więcej informacji >

Wypełnianie

Kwas w postaci żelu wstrzykuje się w linię zmarszczki. Preparat poza działaniem wypełniającym daje efekt silnej stymulacji skóry, pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu po wchłonięciu zmarszczki są już na ogół płytsze niż przed zabiegiem. Kwas charakteryzuje się doskonałą tolerancją, całkowicie integruje się z tkankami skóry. Efekty są natychmiastowe i wyglądają bardzo naturalnie.

więcej informacji >

Redensity I

Ekskluzywna formuła występującego naturalnie w skórze kwasu i wyselekcjonowanych składników, które wspomagają proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry właściwej i zapewniają pełną ochronę antyoksydacyjną. Skuteczne połączenie wspomagające odbudowę struktury skóry, Lidokaina – dla zapewnienia komfortu podczas iniekcji.

więcej informacji >

Redensity II

Redukcja cieni pod oczami. Skóra w okolicy oka jest bardzo delikatna i wymagająca. To właśnie oczy w pierwszej kolejności zdradzają naszą ogólną kondycję i wiek. Na początku cienie pojawiają się w kącikach oczu, z czasem efekt widoczny jest na całym konturze oka. W rezultacie nasze oczy są smutne i zmęczone, a twarz wygląda o kilka lat starzej. Teosyal Redensity II to rewolucyjna, pełna synergii formuła produktu 3-w-1 stworzona z naturalnych składników.

więcej informacji >

Aquashine

Głęboka mezoterapia z aktywnym kompleksem peptydowym dla skóry twarzy, szyi i rąkDla osób, które chcą czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza, firma Caregen opracowała dwa nowe produkty na bazie nieusieciowanego kwasu i peptydów biomimetycznych.

więcej informacji >