De saint malo

Modelujący – uaktywnia mechanizm wyszczuplania, dzięki samo-rozgrzewającej się unikalnej masce. Modeluje sylwetkę. Re-mineralizuje, rewitalizuje, nawilża, wygładza. Zwiększa eliminowanie nadmiaru wody, lipidów i toksyn. Stymuluje metabolizm komórkowy. Odżywia i ujędrnia. Wzmacnia i nasila mikro-krążenie. Zapewnia doznania łagodnego ciepła.

Detox – anty-cellulitowy -pobudza usuwanie toksyn. Działa odtruwająco i przyspiesza pocenie. Ujędrnia i wygładza. Działa leczniczo na bóle reumatyczne i artretyczne. Odżywia, chroni przed wolnymi rodnikami i relaksuje. Stymuluje krążenie. Wzmacnia.

Wzmacniający nogi – poprawia mikro-krążenie, drenuje i odświeża. Wzmacnia, stymuluje, re-mineralizuje. Flebotoniczny, ściągający, ochronny. Nawilża, odżywia i zmiękcza. Natychmiast zmniejsza dyskomfort i zmęczenie nóg.

Termiczny Ciepło-Zimno – zabieg dobrego samopoczucia o zróżnicowanym działaniu na górną (rozgrzewanie) i dolną (chłodzenie) część ciała. Górną część re-mineralizuje i regeneruje. Stymuluje energetycznie i rewitalizuje. Dostarcza przyjemne doznanie ciepła i relaksuje. Odżywia i nawilża. Wzmacnia skórę właściwą. Poprawia mikro-krążenie, elastyczność i napięcie skóry. W dolnej części ciała poprawia mikro-krążenie i drenuje. Natychmiast zmniejsza dyskomfort i zmęczenie. Głęboko nawilża i odżywia. Wzmacnia strukturę tkanki. Napina, poprawia elastyczność. Wzmacnia naturalne mechanizmy obronne. Przeciwrodnikowy. Regeneruje i re-mineralizuje.