Thermes Marins De Saint-Malo

nowa marka kosmetyczna w salonie Beauty Center

Saint Malo Beauty Center BEAUTY CENTER

 

PILINGI ZE SPECJALNYM MASAŻEM APLIKUJĄCYM – CIAŁO

 

Wulkaniczny – bazuje na proszku z wulkanicznej lawy Etny i wody termalnej ze Scalafani Bagni na Sycylii. Działa złuszczająco, oczyszcza, równoważy i regeneruje. Odżywia, nawilża i wzmacnia. Bogaty w magnez, wapń i krzemionkę.

Solny – wzbogacony w sól i glinkę z Guerande. Usuwa martwe komórki naskórka i oczyszcza. Re-mineralizuje, drenuje, nawilża i zmiękcza skórę. Działa przeciwstarzeniowo. Likwiduje przekrwienia i koi.

Kokosowy – żelowy z kokosem i piaskiem o egzotycznym zapachu. Umożliwia delikatne ale skuteczne mechaniczne złuszczanie. Odżywia i regeneruje. Wzmacnia i zmiękcza. 

 

OKŁADY – CIAŁO

 

Wulkaniczny – odżywia, nawadnia, odpręża i sublimuje skórę. Silnie działa przeciw starzeniowo. Bezprecedensowa receptura zapewnia obfite źródło nawodnienia i miękkości. Przywraca elastyczność. Re-mineralizuje, wzmacnia, relaksuje. Likwiduje przekrwienia i koi. Odpręża i daje uczucie komfortu.

Z kwiatów hibiskusa – okład z osmo-aktywnego żelu. Ujędrnia i wygładza. Wyjątkowo bogaty w magnez i pierwiastki śladowe, pobudza i nasila naturalne mechanizmy komórkowe. Regeneruje, nawilża, działa na nadmierne objętości i relief skóry. Przeciw-starzeniowy. Rewitalizuje i działa przeciw-zapalnie. Odświeża i daje komfort.

Morski – bogaty w minerały i pierwiastki śladowe, naturalnie wzmacnia komórki i przywraca im witalność. Stymuluje ich aktywność, zwiększa wymiany osmotyczne. Regeneruje, nawilża i zmiękcza. Rewitalizuje, odświeża, odżywia i wygładza. Oczyszcza i delikatnie złuszcza.

 

ZABIEGI – CIAŁO

 

Modelujący – uaktywnia mechanizm wyszczuplania, dzięki samo-rezgrzewającej się unikalnej masce. Modeluje sylwetkę. Re-mineralizuje, rewitalizuje, nawilża, wygładza. Zwiększa eliminowanie nadmiaru wody, lipidów i toksyn. Stymuluje metabolizm komórkowy. Odżywia i ujędrnia. Wzmacnia i nasila mikro-krążenie. Zapewnia doznania łagodnego ciepła.

Detox – anty-cellulitowy. Pobudza usuwanie toksyn. Działa odtruwająco i przyspiesza pocenie. Ujędrnia i wygładza. Działa leczniczo na bóle reumatyczne i artretyczne. Odżywia, chroni przed wolnymi rodnikami i relaksuje. Stymuluje krążenie. Wzmacnia.

Wzmacniający nogi – poprawia mikro-krążenie, drenuje i odświeża. Wzmacnia, stymuluje, re-mineralizuje. Flebotaniczny, ściągający, ochronny. Nawilża, odżywia i zmiękcza. Natychmiast zmniejsza dyskomfort i zmęczenie nóg.

Termiczny Ciepło-Zimno – zabieg dobrego samopoczucia o zróżnicowanym działaniu na górną (rozgrzewanie) i dolną (chłodzenie) część ciała. Górną część re-mineralizuje i regeneruje. Stymuluje energetycznie i rewitalizuje. Dostarcza przyjemne doznanie ciepła i relaksuje. Odżywia i nawilża. Wzmacnia skórę włąściwą. Poprawia mikro-krążenie, elastyczność i napięcie skóry. W dolnej części ciała poprawia mikro-krążenie i drenuje. Natychmiast zmniejsza dyskomfort i zmęczenie. Głęboko nawilża i odżywia. Wzmacnia strukturę tkanki. Napina, poprawia elastyczność. Wzmacnia naturalne mechanizmy obronne. Przeciwrodnikowy. Regeneruje i re-mineralizuje.