Diego dalla palma / odmładzanie

Nowa ekskluzywna linia, w której dermo-kosmetyczna pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna i urody łączny się w Trzeci Wymiar Piękna. Podejmując najnowsze wyzwania stające obecnie przed pielęgnacją skóry w domu, wyznacza nowe jej ścieżki. Hiper-aktywna, skuteczna i bezpieczna niesie ze sobą zaspakajanie potrzeby pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia. 

1. ZABIEG NATLENIAJĄCY Z OZONIDAMI O3 nowy zabieg
Zabieg podnoszący poziom natlenienia i witalności w skórze. Ułatwia usuwanie toksyn, stymuluje lokalne mikro-krążenie oraz pomaga w natlenieniu tkanki, nadając skórze naturalną świeżość i promienność. Rewitalizuje, rozświetla.

2. ZABIEG „JAD MŁODOŚCI” nowy zabieg

Zabieg eliminuje oznaki starzenia, wygładza zmarszczki i linie mimiczne dzięki silnym składnikom aktywnym. Kontoksantyna III natychmiastowo relaksuje skórę i hamuje skurcz mięśni. Glikany odnawiają konstrukcję skóry i wypełniają ją.

3. LIFTING „V” nowy zabieg

Nowy zabieg liftingujący przeznaczony dla skór mało elastycznych, z oznakami starzenia. Składniki aktywne zawarte w preparatach odpowiadają za poprawę napięcia, elastyczności skóry oraz odtworzenie owalu twarzy. Kompleks peptydów biomimetycznych niweluje niekorzystne działanie siły grawitacji na skórę, zagęszcza ją i opóźnia procesy starzenia się. Zabieg zawiera  51+ 3 Hyalu Complex ze zwiększoną zawartością aminokwasów, budujących białka podporowe skóry. Serum z „efektem retuszu” pozwala uzyskać natychmiastowe wygładzenie zmarszczek, cienkich linii oraz wymodelowanie konturów twarzy. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego oraz peptyd Collagen Lift wypełniają stopniowo mikro-zmarszczki od środka i utrzymują odpowiednie nawilżenie skóry.

4. ZABIEG ANTY-STARZENIOWY – REDUKCJA ZMARSZCZEK, POPRAWA ELASTYCZNOŚCI, OCHRONA WŁÓKIEN KOLAGENU

Hiper-aktywna ścieżka, która daje skórze energie i witalność. Redukuje zmarszczki i odmładza poprzez bio-komórkową rewitalizacje i ochronę „rusztowania” wspierającego skorę.

5. ZABIEG NAWILŻAJĄCY – NAWADNIANIE KOMÓREK, NAWILŻANIE, OCHRONA ZASOBÓW WODNYCH

Zabieg prowadzi do reaktywacji genów nawadniania, aby ugasić pragnienie i przywrócić dobre samopoczucie skórze odwodnionej i suchej.

6. ZABIEG  PRZECIWSTARZENIOWY DO SKÓRY WRAŻLIWEJ-REDUKCJA ZMARSZCZEK, REDUKCJA WRAŻLIWOŚCI, WZMOCNIENIE NACZYŃ KRWIONOŚNYCH

Skóra wrażliwa jest bardzo delikatna i podatna na środki zewnętrzne. Taka skóra jest słabsza i cieńsza, a jej układ obronny reaguje inaczej. Zabieg Diego Dalla Palma UKOJENIE SKÓR WRAŻLIWYCH zawiera neuro-peptydy anty-podrażnieniowe, ekskluzywny 51+3 HYALU COMPLEX dla wielo-aktywnego efektu bio-rewitalizacji, Vit E i F oraz ceramidy, dzięki którym skóra staje się odporna na podrażnienia i wzmocniona. Ponadto składniki te zwalczają zmarszczki, utratę napięcia i brak elastyczności.

7. ICOONE Time

Unikalny zabieg wzbogacony srebrem, złotem i platyną. Zagęszcza skórę, chroni jej strukturę i koryguje oznaki starzenia. Dostosowywany do potrzeb skóry i jej wieku.

Zabieg anty-starzeniowy 30 + Chroni młodość skóry i spowalnia procesy starzenia.

 Zabieg anty-starzeniowy 40+ Zabieg zagęszczający, przeznaczony dla skóry ze zmarszczkami, mało napiętej.

Zabieg anty-starzeniowy 50+ Przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzy, z mało elastyczną i suchą skórą. Regeneruje zmęczoną skórę i przyspiesza funkcję metaboliczne, zwiększając zdolność skóry do odnawiania się.

Zabieg na okolicę oczu i punkty krytyczne Koi i redukuje zmarszczki wokół oczu. Niweluje worki i ciemne kręgi. Zawiera diamentowy kompleks rozjaśniający, escynę i kompleks przeciwobrzękowy. Polecany również jako dodatek do każdego zabiegu z serii ICOONE time w celu wzmocnienia efektu.