Diego Dalla Palma

Nowa ekskluzywna linia, w której dermo-kosmetyczna pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna i urody łączny się w Trzeci Wymiar Piękna. Podejmując najnowsze wyzwania stające obecnie przed pielęgnacją skóry w domu, wyznacza nowe jej ścieżki. Hiper-aktywna, skuteczna i bezpieczna niesie ze sobą zaspakajanie potrzeby pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia. 

 

1. ZABIEG WSCHÓD nowy zabieg

Pogodny rytuał i wyrafinowana elegancja zainspirowana kulturą Wschodu. Wzbogacony cesarską piwonią, o delikatnym i zmysłowym zapachu, głęboko odprężającym. Piwonia łagodzi i nawilża skórę ciała oraz chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Peeling wygładza, koi i nawilża skórę,


2. ZABIEG ZACHÓD nowy zabieg

Rytuał kosmetyczny zainspirowany duchem kultury Zachodu. Wzbogacony drogocennym bursztynem bałtyckim, dodającym energii oraz niwelującym stres i zmęczenie. Nuta zapachowa otula aromatem irysa, białej lilii i jaśminu. Peeling wygładza i stymuluje mikrokrążenie skóry, a olej do masażu odżywia i natłuszcza przesuszoną skórę.

 

3. ZABIEG DOBREGO SAMOPOCZUCIA

Wielo-zmysłowy zabieg otulający intensywnymi doznaniami przyjemności. Całościowa pielęgnacja dbająca o piękne, jedwabiste ciało i dobre samopoczucie ducha poprzez działanie odżywcze, nawilżające i ochronne.

 

4. ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY

Sekret młodości do zwalczania wiotkiej skóry i oznak starzenia się ciała. Dzięki kompleksowi IN-Tense zawartemu w masce nośnikowej wzmacnia i stymuluje na nowo struktury wspomagające skórę oraz przywraca ciału elastyczność, gładkość i napięcie.

 

5. ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY BIUST

Skuteczny w przypadku utraty jędrności i napięcia na skórze piersi i dekoltu. Działa wzmacniająco, elastycznie i przeciw rozstępom. Dzięki kompleksowi Volu Up nadaje tkankom plastyczności i jędrności. Wskazany w trakcie stosowania diety redukującej tkankę tłuszczową oraz po karmieniu piersią. Zabieg na piersi szczególnie polecany w połączeniu z innymi zabiegami Diego Dalla Palma.

 

6. ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY Z BANDAŻOWANIEM

Pomaga zwalczyć kumulowanie się miejscowej otyłości oraz modeluje profil ciała. Zawiera kompleks Slim Designer, innowacyjną „pułapkę na tłuszcz”, która pobudza drenowanie istniejącego tłuszczu i hamuje rozwój nowych komórek tłuszczowych, zarówno ilościowo jak i objętościowo.

 

7. ZABIEG ANTYCELLULITOWY

Intensywny zabieg do walki z cellulitem – „zdmuchnij swój cellulit”. Stymuluje mikrokrążenie, usuwa nadmiar płynów i toksyn oraz zapobiega tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych. Modeluje tkanki i intensywnie wygładza skórę.