New Midas ICE RF + IR / odmładzanie

New Midas osiąga niesamowite efekty w zabiegach liftingu twarzy (face lifting) korzystając ze światła i RF (radio frekwencji) oraz w sesjach zabiegowych dotyczących skutecznego spalania tkanki tłuszczowej i modelowania ciała dzięki bezbolesnej metodzie ICE RF + IR z wbudowaną funkcją dynamicznego chłodzenia w czasie rzeczywistym (-5-25 stopni celcjusza)

Lifting twarzy

Szybki, bezbolesny lifting twarzy metodą ICE RF + IR

Zalecenia:

– redukcja zmarszczek
– lifting skóry
– odbudowa kolagenu
– wyszczuplanie policzków
– powiększone pory
– trądzik
– blizny potrądzikowe
– zaburzony owal twarzy

Czas zabiegu:

1 x na 2 tygodnie (seria 3-5 razy)

Jak działa New Midas?

New Midas bazuje na działaniu fal radiowych. Fala radiowa to pole elektromagnetyczne wysokich częstotliwości, które w momencie wniknięcia w głębokie warstwy skóry, zamieniane jest na energię cieplną, powodując podgrzanie głębokich warstw skóry do temperatury ok 55 stopni C. Tak wysoka temperatura sprawia, że włókna kolagenowe (które niestety ale w miarę upływu czasu starzeją się, ulegają ścieńczeniu i zanikowi, prowadząc do utraty elastyczności i tworzenia zmarszczek) zachowują się niemal jak… drucik pod wpływem ciepła – skraca się wokół własnej osi, skracając tym samym swoją długość nawet o 1/3 – dając tym samym efekt ściągnięcia i liftingu nadmiaru skóry. Jest to efekt widoczny stosunkowo szybko. Nam jednak zależy na efekcie, na który należy zaczekać ok 2 tygodni, efekcie, który jest zdecydowanie trwalszy – jest efekt biologicznego pobudzenia fibroblastów, czyli komórek naszej skóry. Fibrblasty pod wpływem działającego na nie ciepła w miejscach tzw. „poparzonych” starych włókien kolagenowych, zaczynają intensywnie produkować nowy, świeży kolagen a także elastynę, przywracając skórze jędrność i sprężystość, ale również związki takie jak glikozaminoglikany, odpowiadające za odpowiednią gęstość naszej skóry. A więc zabieg pozwala nam na przywrócenie skórze młodzieńczej elastyczności i jędrności, pozwala wygładzić i zmniejszyć widoczność zmarszczek, zwiększyć gęstość skóry, poprawić teksturę i owal twarzy. Niezwykle ważnym elementem, wspierającym skuteczność całego zabiegu, obok fali radiowej jest podczerwień. Podczerwień pozwala nam na większe podgrzanie tkanki, co sprawia, że fala radiowa wnika jeszcze głębiej, a to z kolei przekłada się na większą efektywność zabiegu.

W przypadku zabiegów wyszczuplania i modelowania urządzenie New Midas wykorzystuje wpływ fali radiowej na komórki tłuszczowe, czyli tzw. adipocyty. Fala radiowa wywołuje w adipocytach zjawisko lipolizy, czyli rozkład tłuszczy – ich rozbicie i rozpuszczenie. Pod wpływem wysokiej temperatury dochodzi do zwiększenia metabolizmu i wydzielenia tłuszczu do przestrzeni międzykomórkowej, skąd drogą naczyń krwionośnych i limfatycznych trafia do wątroby, gdzie jest trawiony a następnie wydalany przez nerki i układ trawienny. New Midas pozwala nam na wyszczuplanie praktycznie każdej okolicy naszego ciała, pozwala nam na zredukowanie tkanki tłuszczowej okolicy brzucha, ramion, ud, pośladków (uwzględniając tu również redukcję cellulitu tłuszczowego) ale zabieg pozwala nam również na wyszczuplenie okolic nadkolanowych czy podbródka.

Zabiegi przy użyciu urządzenia New Midas są całkowicie bezbolesne. To co czuć w trakcie zabiegów to ciepło. Ciepło, które niwelowane jest poprzez funkcję dynamicznego chłodzenia, określaną jako ICE RF. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona, więc absolutnie nie jesteśmy wyłączeni z życia zawodowego czy społecznego.