Blizny – Peelingi chemiczne

RETISES CT YELLOW PEEL

Zabieg z dużą dawką witaminy C i retinolu. Przyśpiesza mitozę, zwiększa aktywność enzymatyczną i normalizuje keratynizację. Odżywia skórę, przeciwdziała pojawianiu się zmarszczek, zmniejsza głębokość już istniejących i poprawia elastyczność skóry. Ponadto retinol rozjaśnia przebarwienia wywołane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV. Peeling można łączyć z innymi zabiegami antiaging, regenerującymi lub depigmentującymi ( peelingi chemiczne, laser, IPL )

Stosowanie: co 14 – 28 dni, w serii 3-5 zabiegów

Złuszczanie: średnio nasilone, łupieżowe lub płatowe

WHITENING

Zabieg w postaci półokluzyjnej maski. Kombinacja składników aktywnych, w postaci retinolu, kwasu mlekowego, salicylowego, kojowego, fitowego i arbutyny, intensywnie regeneruje skórę, spłyca linie i zmarszczki, reguluje pracę gruczołów łojowych oraz rozjaśnia powierzchowne przebarwienia. Zabieg, pozwala nam uzyskać efekt ,,nowej skóry”. Skóra po zabiegu jest gładka, elastyczna i odzyskuje swój naturalny blask, koloryt cery zostaje wyrównany.

Stosowanie: raz w miesiącu; seria: 3-4 zabiegi

Złuszcznie: średnio nasilone, łupieżowe lub płatowe

SALIPEEL LIC

Zabieg przeciwtrądzikowy, również w przypadku trądziku w fazie aktywnej, z cystami i bliznami potrądzikowymi. Wykorzystuje keratolityczne i komedolityczne właściwości kwasy salicylowego. Działa od nabłonka mieszka włosowego, aż do gruczołu łojowego. Ponadto posiada silne działanie przeciwzapalne, antyspetyczne i przeciwświądowe. Redukuje populację bakterii, wywołujących stany zapalne. Inicjuje odnowę i regenerację skóry. Zmniejsza blizny potrądzikowe i reguluję sebum.

Stosowanie: Raz na 21-28 dni. Ilość zabiegów to minimum 3

Złuszczanie: płatkowe