Peelingi chemiczne / lifting, ujędrnianie

 MANDELAC + KWAS HIALURONOWY

Idealny zabieg anti-age dla cer mieszanych i tłustych. Bazuje na kwasie migdałowym, którego penetracja przez warstwę rogową jest wolniejsza i nie wywołuje szczypania ani podrażnienia. Obecność kwasu migdałowego zwiększa penetrację pozostałych składników aktywnych: witaminy C, oleju z róży muszkatołowej, kwasu hialuronowego.  Zabieg nawilża, odżywia i rozświetla cerę. Przywraca jej zdrowy wygląd i młodzieńczą sprężystość. Przeciwdziała wolnym rodnikom, redukuje zmarszczki. Skóra po zabiegu jest wyraźnie rozświetlona, odświeżona i napięta.

Stosowanie: Raz na 7-14 dni. Cały rok

Złuszczanie: brak

 FERULAC PEEL BOOSTER

Silny zabieg anti-age. Wykorzystuje najmocniejsze działanie kwasu ferulowego i retinolu. Wywołując efekt złuszczania, powoduje mocna odnowę i regenerację skóry. Redukuje przebarwienia posłoneczne i hormonalne, poprawia koloryt cery. Skóra po zabiegu staje się jędrna, gładka, odzyskuje zdrowy wygląd.

Stosowanie: Raz na 14-28 dni.

Ilość zabiegów to ok. 3-5

Złuszczanie: średnio nasilone

 AZELAC SYSTEM

Mocniejsza wersja zabiegu Azelac Peel ze złuszczaniem. Idealny przy trądziku różowatym z wykwitami. Zabieg redukuję stany zapalne  oraz wycisza reaktywność skóry.

Stosowanie:  co 14-30 dni.

Ilość zabiegów to minimum 4

Złuszczanie: płatkowe

 DNA RECOVERY PEEL SYSTEM 

To nowa generacja zabiegu na bazie peelingu nanotechnologicznego, w którym substancje czynne zamknięte zostały w liposomomach. Dzięki temu peeling nie jest zależny od pH i nie powoduje podrażnień podczas aplikacji. Jest to zabieg stworzony w celu naprawy uszkodzeń skóry wywołanych ekspozycją na słońce, na poziomie DNA komórki. Naprawa uszkodzeń i poprawa wyglądu skóry jest efektem synergistycznego działania składników peelingu: kwas ferulowy i retinol. Efektem działania składników jest: ochrona i zmniejszenie uszkodzeń DNA, redukcja ilości, głębokości zmarszczek, poprawa struktury skóry, poprawa kolorytu i blasku skóry- usuwa plamy, przebarwienia, dyschromie, poprawa stanu skóry tłustej z tendencją do trądziku i wzrost elastyczności i jędrności skóry.

Stosowanie:  co 14 dni.

Ilość zabiegów to minimum 4

Złuszczanie: brak

RETISES CT YELLOW PEEL

Zabieg z dużą dawką witaminy C i retinolu. Przyśpiesza mitozę, zwiększa aktywność enzymatyczną  i normalizuje keratynizację. Odżywia skórę, przeciwdziała  pojawianiu się zmarszczek, zmniejsza głębokość  już istniejących i poprawia elastyczność skóry.  Ponadto retinol rozjaśnia przebarwienia wywołane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV. Peeling można  łączyć  z innymi zabiegami antiaging, regenerującymi lub depigmentującymi ( peelingi chemiczne, laser, IPL)

Stosowanie:  co 14 – 28 dni, w serii 3-5 zabiegów

Złuszczanie: średnio nasilone, łupieżowe lub płatowe