Peelingi chemiczne / nawilżanie, odżywianie

MANDELAC PEEL

Idealny zabieg anti-age dla cer mieszanych i tłustych. Bazuje na kwasie migdałowym, którego penetracja przez warstwę rogową jest wolniejsza i nie wywołuje szczypania ani podrażnienia. Obecność kwasu migdałowego zwiększa penetrację pozostałych składników aktywnych: witaminy C, oleju z róży muszkatołowej, kwasu hialuronowego. Zabieg nawilża, odżywia i rozświetla cerę. Przywraca jej zdrowy wygląd i młodzieńczą sprężystość. Przeciwdziała wolnym rodnikom, redukuje zmarszczki. Skóra po zabiegu jest wyraźnie rozświetlona, odświeżona i napięta.

Stosowanie: Raz na 7-14 dni. Cały rok

Złuszczanie: brak

MANDELAC T

Zabieg stworzony dla delikatnej okolicy oczu. Bazuje na kwasie migdałowym, który posiada cząsteczki o dużym rozmiarze, dzięki czemu penetracja przez warstwę rogową jest wolniejsza i nie wywołuje szczypania ani podrażnienia. Zabieg wykazuje dużą zdolność przebudowy skóry. Rozjaśnia cienie wokół oczu, redukuje obrzęki, wygładza zmarszczki mimiczne. Bogaty w argininę, pozyskiwaną z trzciny cukrowej, poprawia napięcie skóry, redukuje przebarwienia, zwiększa wymianę komórkową. Dodatkowa obecność witaminy C stymuluje syntezę kolagenu i elastyny oraz hamuje powstawanie przebarwień.

Stosowanie: Raz na 7-14 dni. Ilość zabiegów: 2-4. Cały rok.

Złuszczanie: brak

FERULAC CLASSIC + wit.C

Silny zabieg antyoksydacyjny. Kwas ferulowy neutralizuje wolne rodniki oraz wzmacnia działanie witamin C i E. Chroni skórę przed promieniowaniem, minimalizując uszkodzenia, które powoduje słońce. Rozjaśnia przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Wzbogacony o witaminę C stymuluje syntezę kolagenu i elastyny oraz poprawia koloryt cery. Efekty zabiegu to odświeżenie, rozświetlenie i ujędrnienie. Idealny zabieg bankietowy.

Stosowanie: Raz na 7-14 dni. Cały rok

Złuszczanie: brak

FERULAC PEEL

Silny zabieg anti-age. Wykorzystuje najmocniejsze działanie kwasu ferulowego i retinolu. Wywołując efekt złuszczania, powoduje mocną odnowę i regenerację skóry. Redukuje przebarwienia posłoneczne i hormonalne, poprawia koloryt cery. Skóra po zabiegu staje się jędrna, gładka, odzyskuje zdrowy wygląd.

Stosowanie: Raz na 14-28 dni. Ilość zabiegów to ok. 3-5

Złuszczanie: średnio nasilone

SALIPEEL LIC

Zabieg przeciwtrądzikowy, również w przypadku trądziku w fazie aktywnej, z cystami i bliznami potrądzikowymi. Wykorzystuje keratolityczne i komedolityczne właściwości kwasy salicylowego. Działa od nabłonka mieszka włosowego, aż do gruczołu łojowego. Ponadto posiada silne działanie przeciwzapalne, antyseptyczne i przeciwświądowe. Redukuje populację bakterii, wywołujących stany zapalne. Inicjuje odnowę i regenerację skóry. Zmniejsza blizny potrądzikowe i reguluję sebum.

Stosowanie: Raz na 21-28 dni. Ilość zabiegów to minimum 3

Złuszczanie: płatkowe

RETISES CT YELLOW PEEL

Zabieg z dużą dawką witaminy C i retinolu. Przyśpiesza mitozę, zwiększa aktywność enzymatyczną i normalizuje keratynizację. Odżywia skórę, przeciwdziała pojawianiu się zmarszczek, zmniejsza głębokość już istniejących i poprawia elastyczność skóry. Ponadto retinol rozjaśnia przebarwienia wywołane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV. Peeling można łączyć z innymi zabiegami antiaging, regenerującymi lub depigmentującymi (peelingi chemiczne, laser, IPL).

Stosowanie: co 14 – 28 dni, w serii 3-5 zabiegów

Złuszczanie: średnio nasilone, łupieżowe lub płatowe

DNA RECOVERY PEEL SYSTEM 

To nowa generacja zabiegu na bazie peelingu nanotechnologicznego, w którym substancje czynne zamknięte zostały w liposomach. Dzięki temu peeling nie jest zależny od pH i nie powoduje podrażnień podczas aplikacji. Jest to zabieg stworzony w celu naprawy uszkodzeń skóry wywołanych ekspozycją na słońce, na poziomie DNA komórki. Naprawa uszkodzeń i poprawa wyglądu skóry jest efektem synergicznego działania składników peelingu: kwasu ferulowego i retinolu. Efektem działania składników jest: ochrona i zmniejszenie uszkodzeń DNA, redukcja ilości i głębokości zmarszczek, poprawa struktury skóry, poprawa kolorytu i blasku skóry (usuwa plamy, przebarwienia, dyschromie), poprawa stanu skóry tłustej z tendencją do trądziku i wzrost elastyczności i jędrności skóry.

Stosowanie: co 14 dni. Ilość zabiegów to minimum 4

Złuszczanie: brak

AZELAC PEEL SYSTEM

Mocniejsza wersja zabiegu Azelac Peel ze złuszczaniem. Idealny przy trądziku różowatym z wykwitami. Zabieg redukuje stany zapalne oraz wycisza reaktywność skóry.

Stosowanie: co 14-30 dni. Ilość zabiegów to minimum 4

Złuszczanie: płatkowe

PEELING MLEKOWY

Kwas mlekowy, wykazuje zdolność przyciągania molekuł wody do warstwy rogowej, działając jako naturalny nawilżacz skóry. Stymuluje syntezę ceramidów, poprawiając funkcjonowanie skóry jako bariery. Powoduje redukcję grubości nadmiernie zrogowaciałej skóry.

Cele:

– dla wszystkich rodzajów skóry, nawet wrażliwej

– przeciwdziałanie foto-starzeniu

– redukcja dyskeratozy i hiperkeratozy

– poprawa nawilżenia