Peelingi chemiczne / trądzik pospolity, różowaty

AZELAC PEEL

Zabieg oczyszczający dla skór naczyniowych, również z trądzikiem różowatym. Wykorzystuje kwas azelainowy o działaniu normalizującym proces keratynizacji, seboregulującym, bakteriostatycznym oraz hamującym reaktywne formy tlenu.

Stosowanie: Raz na 7-14 dni. Cały rok

Złuszczanie: brak

AZELAC PEEL SYSTEM

Mocniejsza wersja zabiegu Azelac Peel ze złuszczaniem. Idealny przy trądziku różowatym z wykwitami. Zabieg redukuję stany zapalne oraz wycisza reaktywność skóry.

Stosowanie: co 14-30 dni. Ilość zabiegów to minimum 4

Złuszczanie: płatkowe

MANDELAC PEEL

Idealny zabieg anti-age dla cer mieszanych i tłustych. Bazuje na kwasie migdałowym, którego penetracja przez warstwę rogową jest wolniejsza i nie wywołuje szczypania ani podrażnienia. Obecność kwasu migdałowego zwiększa penetrację pozostałych składników aktywnych: witaminy C, oleju z róży muszkatołowej, kwasu hialuronowego. Zabieg nawilża, odżywia i rozświetla cerę. Przywraca jej zdrowy wygląd i młodzieńczą sprężystość. Przeciwdziała wolnym rodnikom, redukuje zmarszczki. Skóra po zabiegu jest wyraźnie rozświetlona, odświeżona i napięta.

Stosowanie: Raz na 7-14 dni. Cały rok

Złuszczanie: brak

SALIPEEL LIC

Zabieg przeciwtrądzikowy, również w przypadku trądziku w fazie aktywnej, z cystami i bliznami potrądzikowymi. Wykorzystuje keratolityczne i komedolityczne właściwości kwasy salicylowego. Działa od nabłonka mieszka włosowego, aż do gruczołu łojowego. Ponadto posiada silne działanie przeciwzapalne, antyseptyczne i przeciwświądowe. Redukuje populację bakterii, wywołujących stany zapalne. Inicjuje odnowę i regenerację skóry. Zmniejsza blizny potrądzikowe i reguluje sebum.

Stosowanie: Raz na 21-28 dni. Ilość zabiegów to minimum 3

Złuszczanie: płatkowe.