Nowy harmonogram

Zajecia-dla-dzieci-Pabianice

Bezpłatne zajęcia dla Dzieci

w wieku 6-12 lat

Zapraszamy w dniach:

✅ 15 kwietnia godz. 17:00 - 17:55
✅ 18 kwietnia godz. 17:00 - 17:55
✅ 22 kwietnia godz. 17:00 - 17:55
✅ 25 kwietnia godz. 17:00 - 17:55
✅ 29 kwietnia godz. 17:00 - 17:55

Rezerwacja: 502 503 524

mapa



Szanowny Kliencie,

ze względu na zmianę organizacji parkowania na ul. Piłsudskiego (przy klubie BC), prosimy zwróć szczególną uwagę na znaki zakazu zatrzymywania pojazdu. Na mapie zaznaczylismy kolorem czerwonym miejsca przy ulicy/chodniku w których parkowanie jest możliwe!

Rezerwuj zajęcia ON-LINE

PONIEDZIAŁEK


17:00 – 17:55BRZUCH + POŚLADKIProwadzi: Zuzanna / sala duża
17:00 – 17:55ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE DLA DZIECI W WIEKU 6-12Prowadzi: Martyna / sala mała
18:00 – 18:55SUPER LINIAProwadzi: Zuzanna / sala duża
18:30 – 19:25CROSS BEAUTYProwadzi: Valerii / sala mała
19:00 – 19:55PŁASKI BRZUCHProwadzi: Magdalena / sala duża
19:30 – 20:25ROWERYProwadzi: Michał / sala mała
20:00 – 20:55STRETCHINGProwadzi: Magdalena / sala duża
20:30 – 21:25ROWERYProwadzi: Michał / sala mała

WTOREK


10:00 – 10:55ZDROWY KRĘGOSŁUP Z FIZJOTERAPEUTĄ Prowadzi: Aneta / sala duża
17:00 – 18:25JOGAProwadzi: Ewa / sala mała
17:00 – 17:55BRZUCH, UDA, POŚLADKIProwadzi: Paulina / sala duża
18:00 – 18:55ZDROWY KRĘGOSŁUP + STRETCHINGProwadzi: Małgosia / sala duża
18:30 – 19:25CROSS BEAUTY Prowadzi: Valerii / sala duża
19:00 – 19:55SPALANIE I MODELOWANIEProwadzi: Paulina Cz. / sala duża
19:30 – 20:25ROWERY + Prowadzi: Valerii / sala mała
20:00 – 20:55SUPER LINIAProwadzi: Paulina Cz. / sala duża

ŚRODA


16:00 – 16:55KARATE (wiek 6-12 roku życia)Prowadzi: Valerii / sala mała
17:00 – 17:55PŁASKI BRZUCHProwadzi: Małgosia / sala duża
17:00 – 18:25JOGA od 3.04.2019rProwadzi: Emilia / sala mała
18:00 – 18:55PILATESProwadzi: Magdalena / sala duża
18:30 – 19:25BRAZYLIJSKIE POŚLADKI + BRZUCHProwadzi: Małgosia / sala mała
19:00 – 19:55INTERVAŁ + PŁASKI BRZUCHProwadzi: Magdalena / sala duża
19:30 – 20:25ROWERYProwadzi: Michał / sala mała
20:00 – 20:55BODY BAR start od 16 stycznia!Prowadzi: Valerii / sala duża
20:30 – 21:25ROWERYProwadzi: Michał / sala mała

CZWARTEK


10:00 – 10:55ZDROWY KRĘGOSŁUP Z FIZJOTERAPEUTĄ Prowadzi: Aneta / sala duża
17:00 – 17:55BRZUCH, UDA, POŚLADKIProwadzi: Paulina / sala duża
17:00 – 17:55ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE DLA DZIECI W WIEKU 6-12Prowadzi: Martyna / sala mała
18:00 – 18:55TURBO SPALANIEProwadzi: Zuzanna / sala duża
18:00 – 18:55STRETCHINGProwadzi: Joanna / sala mała
19:00 – 19:55ZDROWY KRĘGOSŁUPProwadzi: Joanna / sala duża
19:30 – 20:25CROSS BEAUTY startujemy od 7 lutego!Prowadzi: Valerii / sala mała
20:00 – 20:55SUPER FIGURAProwadzi: Paulina Cz. / sala duża

PIĄTEK


16:00 – 16:55KARATE (wiek 6-12 roku życia)Prowadzi: Valerii / sala mała
17:00 – 18:00SMUKŁA SYLWETKAProwadzi: Valerii / sala duża
17:30 – 18:25ROWERYProwadzi: Michał / sala mała
18:00 – 18:55PŁASKI BRZUCH
Prowadzi: Valerii / sala duża
19:00 – 20:25JOGAProwadzi: Ewa / sala mała
19:00 – 19:55ROZMIAR MNIEJProwadzi: Valerii / sala duża
20:00 – 20:55ZDROWY KRĘGOSŁUP Z FIZJOTERAPEUTĄ Prowadzi: Aneta / sala duża

SOBOTA


10:00 – 10:55CROSS BEAUTYProwadzi: Valerii / sala mała
10:00 – 10:55PŁASKI BRZUCHProwadzi: Magdalena / sala duża
11:00 – 11:55PILATESProwadzi: Magdalena / sala duża

NIEDZIELA


10:00 – 10:55BODY BALLProwadzi: Joanna / sala duża
11:00 – 11:55BRZUCH, UDA, POŚLADKIProwadzi: Joanna / sala duża