Rezerwuj zajęcia ON-LINE

PONIEDZIAŁEK


10:00 – 10:55BIKINI EXTREME – nowe zajęcia!Prowadzi: Karolina / sala mała
16:30 – 16:55ROZMIAR MNIEJProwadzi: Aleksandra / sala duża
17:00 – 17:55BODY BARProwadzi: Aleksandra / sala duża
17:30 – 18:25PŁASKI BRZUCHProwadzi: Eleonora / sala mała
18:00 – 18:55SUPER LINIAProwadzi: Zuzanna / sala duża
18:30 – 19:25FIRE BEAUTYProwadzi: Karolina / sala mała
19:00 – 19:55ZDROWY KRĘGOSŁUPProwadzi: Zuzanna / sala duża
19:30 – 20:25ROWERYProwadzi: Michał / sala mała
20:00 – 20:55ZUMBA Prowadzi: Aleksandra / sala duża
20:00 – 20:55CROSS BEAUTYProwadzi: Magdalena / sala funkcjonalna

WTOREK


10:00 – 10:55ZDROWY KRĘGOSŁUPProwadzi: Kasia / sala duża
16:30 – 16:55TABATAProwadzi: Paulina / sala duża
17:00 – 17:55BRZUCH, UDA, POŚLADKIProwadzi: Paulina / sala duża
17:00 – 17:55PERFECT BODYProwadzi: Dominika / sala mała
18:00 – 18:25BRAZYLIJSKIE POŚLADKI (start od 10 kwietnia)Prowadzi: Dominika / sala mała
18:00 – 18:55STRETCHINGProwadzi: Magdalena / sala duża
18:30 – 19:25SMUKŁE RAMIONAProwadzi: Eleonora / sala mała
19:00 – 19:55TRAMPOLINY + DNO MIEDNICYProwadzi: Ola / sala duża
19:30 – 20:25WONDER BEAUTYProwadzi: Karolina / sala mała
20:00 – 20:55SUPER FIGURAProwadzi: Ola / sala duża
20:30 – 21:25BOKSProwadzi: Paweł / sala mała
21:00 – 21:55SMUKŁA SYLWETKAProwadzi: Ola / sala duża

ŚRODA


10:00 – 10:55SPALANIE I MODELOWANIEProwadzi: Ola / sala duża
18:00 – 18:25BRAZYLIJSKIE POŚLADKI (start od 16 maja)Prowadzi: Dominika / sala mała
17:00 – 17:55PŁASKI BRZUCH OD 24-go STYCZNIA!Prowadzi: Eleonora / sala duża
18:00 – 18:55PILATESProwadzi: Magdalena / sala duża
18:30 – 19:25FIRE BEAUTYProwadzi: Karolina / sala mała
19:00 – 19:55INTERVAŁ + PŁASKI BRZUCHProwadzi: Magdalena / sala duża
19:30 – 20:25ROWERYProwadzi: Michał / sala mała
20:00 – 20:55STRETCHINGProwadzi: Kasia / sala duża
20:00 – 20:55CROSS BEAUTYProwadzi: Magdalena / sala funkcjonalna
21:00- 21:55ZUMBAProwadzi: Aleksandra / sala duża

CZWARTEK


10:00 – 10:55BIKINI EXTREME – nowe zajęcia!Prowadzi: Karolina / sala mała
10:00 – 10:55ZDROWY KRĘGOSŁUPProwadzi: Kasia / sala duża
16:30 – 16:55TABATAProwadzi: Paulina / sala duża
17:00 – 17:55BRZUCH, UDA, POŚLADKIProwadzi: Paulina / sala duża
17:00 – 17:55ZDROWY KRĘGOSŁUPProwadzi: Aleksandra / sala mała
18:00 – 18:55ROZMIAR MNIEJProwadzi: Aleksandra / sala duża
18:00 – 18:55PERFECT BODYProwadzi: Zuzanna / sala mała
19:00 – 19:55TURBO SPALANIEProwadzi: Zuzanna / sala duża
19:00 – 19:25BRAZYLIJSKIE POŚLADKI (start od 12 kwietnia)Prowadzi: Dominika / sala mała
19:30 – 20:25WONDER BEAUTYProwadzi: Karolina / sala mała
20:00 – 20:55SUPER FIGURAProwadzi: Ola / sala duża
20:30 – 21:25BOKSProwadzi: Paweł / sala mała
21:00 – 21:55TABATA + TRAMPOLINYProwadzi: Ola / sala duża

PIĄTEK


10:00 – 10:55ZGRABNE UDA I POŚLADKIProwadzi: Ola / sala duża
17:00 – 17:55SPALANIE I MODELOWANIEProwadzi: Ola / sala duża
17:30 – 18:25 ROWERYProwadzi: Agata / sala mała
18:00 – 18:55PŁASKI BRZUCH
Prowadzi: Magdalena /sala duża
19:00 – 19:55WARSZTATY Z ROLOWANIA (25 maja)Zajęcia bezpłatne, dodatkowo uczestnicy otrzymają rabat na zakup produktów ORTO MED SPORT
19:00 – 19:55PILATESProwadzi: Magdalena / sala duża
20:00 – 20:55ZDROWY KRĘGOSŁUPProwadzi: Kasia /sala duża

SOBOTA


10:00 – 10:55PŁASKI BRZUCHProwadzi: Magdalena / sala duża
10:00 – 10:55HIITProwadzi: Dominika / sala mała
11:00 – 11:55PILATESProwadzi: Magdalena / sala duża

NIEDZIELA


10:00 – 10:55BODY BALLProwadzi: Joanna / sala duża
11:00 – 11:55BRZUCH, UDA, POŚLADKIProwadzi: Joanna / sala duża