Selvert-Thermal

Sprawdzone i polecane

Tylko gabinetowe zabiegi
zagwarantują Ci świetne efekty.
Dlatego polecamy nasze ulubione
marki, dzięki którym odżywisz
skórę po zimie i przygotujesz ją
do lata...

Selvert Thermal

-25%

SonoQueen-maj

SonoWEEK

* obowiązuje w dniach 20 - 26 maja

Okolica twarzy

-50%

Technologia HIFU - SonoQueen to prawdziwa Królowa liftingu!

Dowolna okolica na ciało 1500 zł

konsultacja-łysienie-wypadanie-wlosow

Problem łysienia o różnym stopniu nasilenia dotyka prawie 60% kobiet i ponad 80% mężczyzn.

17 kwietnia

Plasma IQ – bezinwazyjny lifting powiek

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Kiedyś piękne, naturalne oczy z wiekiem stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Sińce pod oczami, opadające powieki są jawnym dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym zauważalnym dowodem na starzenie się skóry. Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie zatrzymamy, mamy inteligentne rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie.

TECHNOLOGIA:

PLASMA IQ to proste i bezpieczne urządzenie do bezinwazyjnego liftingu powieki. Dzięki niewielkiemu łukowi powstającemu pomiędzy końcówką urządzenia, a skórą pacjenta generowane są mikrowiązki plazmy, które w kontrolowany sposób doprowadzają do sublimacji naskórka i obkurczania skóry. Zabieg wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające tkanki.

– sublimacja następuje tylko w miejscu działania bez oddziaływania na otaczające tkanki
– zabieg jest bezinwazyjny, precyzyjny, bezpieczny
– efekty widoczne już po pierwszym zabiegu
– do stosowania w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej
– podczas pracy urządzenie nie wymaga podłączenia do prądu

WSKAZANIA:

– bezinwazyjny lifting powiek
– zmarszczki
– usuwanie włókniaków
– blizny
– usuwanie naczyniaków rubinowych
– leczenie aktywnego trądziku

PlasmaIQ
PlasmaIQ

kobiecy punkt widzenia

Ile razy stałaś przed lustrem i zastanawiałaś się, czy naprawdę ostatnia noc może mieć aż tak znaczący wpływ na Twój wygląd? Jakich trików musisz użyć nakładając makijaż, który nie pozostawi śladów na górnej powiece? Kurze łapki, opadające powieki, może to tylko tak dziś, a może od dziś już będzie inaczej…

My kobiety zdajemy sobie sprawę, że piękne oczy są nie tylko lustrem naszej duszy, ale też naszą najpiękniejszą domeną. Duże, błyszczące, ze spojrzeniem, które poruszy serce niejednego mężczyzny. Trzepocące rzęsy…no tak, ale jak skoro powieki coraz bardziej zasłaniają to co najpiękniejsze, a podnoszenie brwi nie pozwala podkreślić atrakcyjności spojrzenia tylko uwypukla nasze zmarszczki na czole.

Dbamy o nasze ciało, coraz lepiej i mądrzej się odżywiamy, staramy się żyć aktywniej, uprawiać różne formy ruchu, stosować coraz to nowsze kosmetyki. A jednak okolica oczu jest najbardziej narażona na upływający czas i w tym przypadku musimy sięgnąć po bardziej sprawdzone metody by poprawić nasze samopoczucie i wygląd.

Zabieg bezinwazyjnej korekty powiek to idealne rozwiązanie dla Pań, którym zależy na odzyskaniu atrakcyjnego wyglądu, spojrzenia i podkreśleniu swojej kobiecości.

męski punkt widzenia

Skóra mężczyzn i kobiet różni się. O mężczyznach mówi się, że są gruboskórni i coś w tym jest, ale nie chodzi w tym przypadku o kwestie odporności, ale faktycznej różnicy w grubości skóry. Męska skóra zawiera więcej kolagenu, wygląda na bardziej naprężoną i jędrniejszą. Jednak z upływem lat zawartość kolagenu obniża się i pomimo, że mężczyźni starzeją się później, to zmiany u nich zachodzą szybciej.

Skóra u mężczyzn wraz z upływem lat staje się bardziej obwisła, pojawiają się obrzęki i ciemne sińce pod oczami, powieki stają się coraz cięższe, nadając mu groźny i zmęczony wygląd, stając się dla nich pierwszą oznaką starzenia się. Pomimo mniejszego zainteresowania ze strony mężczyzn zabiegami medycyny estetycznej, nowoczesny mężczyzna zdaje sobie sprawę z konieczności poprawy swojego wizerunku w tym zakresie.

Zabieg bezinwazyjnej korekty powiek jest idealnym rozwiązaniem dla Panów, którym zależy na odzyskaniu młodzieńczego wyglądu, nie tracąc niż ze swojej męskości. Dla tej grupy pacjentów zachowanie atrakcyjnego wyglądu nie jest jedynie przypisane do podniesienia atrakcyjności fizycznej, ale w dużej mierze przekłada się na atrakcyjność biznesową. „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – mówi przysłowie.

Młody, zadbany i wypoczęty wygląd to dzisiejsza wizytówka nowoczesnego i silnego mężczyzny, świadectwo dbania o siebie i swój biznes. Zabieg bezinwazyjnej korekty powiek to możliwość dla wielu mężczyzn pozbycia się także kompleksów i odzyskania dawnej pewności siebie.