Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy

 

1. MANICURE BIOLOGICZNY Z LAKIEROWANIEM LUB ODŻYWKĄ

Manicure biologiczny + malowanie lakierem lub odżywką regenerującą płytkę paznokcia.

Cena 40 zł (60 min)

 

2. MANICURE HYBRYDOWY JESSICA

JESSICA oddaje w ręce nowoczesnych i aktywnych kobiet na całym świecie szeroką gamą produktów, spełniającą ich najwyższe oczekiwania. To połączenie właściwości lakieru do paznokci z najlepszymi cechami żelu: łatwość nakładania, trwałość i wysoki połysk, lustrzane wykończenie i nasycony kolor przez 2-3 tygodnie. Manicure biologiczny + malowanie lakierem JESSICA: podkład, kolor, top, szybko schnie w lampie UV.

Cena 60 zł (90 min)

 

3. MANICURE SPA

Kąpiel dłoni kwiatowo-cytrusowa, peeling, manicure biologiczny, maska z naturalnych składników tj.: masło shea, olej arganowy, olej awokado oraz masaż łagodzący dolegliwości stawowe.

Cena 100 zł (75 min)

 

4. ZABIEG NA DŁONIE Z OLEJEM ARGANOWYM ODŻYWCZO-NAWILŻAJĄCY

Kąpiel dłoni, peeling, maska z naturalnych składników tj.: masło shea, olej arganowy, olej awokado. Już po pierwszym zabiegu dłonie będą nawilżone i wygładzone.

Cena 80 zł (60 min)

 

5. PEDICURE BIOLOGICZNY Z LAKIEROWANIEM LUB ODŻYWKĄ

Pedicure biologiczny rozpoczyna się kąpielą w solach Gehwoll. Następnie kosmetyczka usunie nadmiar zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki, skróci i ukształtuje paznokcie, zmiękczy i usunie skórki. Nałoży odżywkę na płytkę paznokcia, polakieruje oraz wmasuje krem nawilżający skórę.

Cena 80 zł (60 min)

 

6. PEDICURE HYBRYDOWY JESSICA

Pedicure hybrydowy rozpoczyna się kąpielą w solach Gehwoll. Następnie kosmetyczka usunie nadmiar zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki, skróci i ukształtuje paznokcie, zmiękczy i usunie skórki. Nałoży podkład, kolor, top JESSICA.

Cena 100 zł (90 min)

 

7. PEDICURE SPA

Pedicure SPA rozpoczyna się kąpielą w solach Gehwoll. Następnie kosmetyczka wykona peeling, usunie nadmiar zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki, skróci i ukształtuje paznokcie, zmiękczy i usunie skórki. Nałoży maskę z naturalnych składników tj.: masło shea, olej arganowy, olej awokado. Wykona masaż stóp i polakieruje płytkę paznokci.

Cena 150zł (90min)

 

8. ZABIEG NA STOPY Z OLEJEM ARGANOWYM ODŻYWCZO-NAWILŻAJĄCY

Kąpiel stóp, peeling, maska z naturalnych składników tj.: masło shea, olej arganowy, olej awokado. Już po pierwszym zabiegu stopy będą nawilżone i wygładzone.

Cena 80 zł (60 min)

 

9. USUWANIE ODCISKÓW

Cena 30-50 zł (30 min)