Diego Dalla Palma

Nowa ekskluzywna linia, w której dermo-kosmetyczna pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna i urody łączny się w Trzeci Wymiar Piękna. Podejmując najnowsze wyzwania stające obecnie przed pielęgnacją skóry w domu, wyznacza nowe jej ścieżki. Hiper-aktywna, skuteczna i bezpieczna niesie ze sobą zaspakajanie potrzeby pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia. 

 

1. ZABIEG ODTRUWAJĄCY – GŁĘBOKIE OCZYSZCZENIE, DETOKS, WYDŁUŻANIE ŻYCIA KOMÓREK

Droga głębokiego oczyszczania eliminująca z komórek szkodliwe substancje, pozwalając skórze swobodnie oddychać, dodając jej życia i blasku. Zrównoważona skóra gotowa jest do wykorzystania bogatego kompleksu multi-rewitalizującego 51+3 Hyalu Complex.

Cena 250 zł (75 min)

 

2. ZABIEG ANTY-STARZENIOWY – REDUKCJA ZMARSZCZEK, POPRAWA ELASTYCZNOŚCI, OCHRONA WŁÓKIEN KOLAGENU

Hiper-aktywna ścieżka, która daje skórze energie i witalność. Redukuje zmarszczki i odmładza poprzez bio-komórkową rewitalizacje i ochronę „rusztowania” wspierającego skorę.

Cena 250/280 zł (75 min)

 

3. ZABIEG NAWILŻAJĄCY – NAWADNIANIE KOMÓREK, NAWILŻANIE, OCHRONA ZASOBÓW WODNYCH

Zabieg prowadzi do reaktywacji genów nawadniania, aby ugasić pragnienie i przywrócić dobre samopoczucie skórze odwodnionej i suchej.

Cena 250 zł (75 min)

 

4.ZABIEG NA OKOLICĘ OCZU I UST

Delikatnie stymuluje odmładzanie komórek i wspomaga odtruwanie. Eliminuje toksyny, redukuje wolne i ciemne kręgi pod oczami. Gwarantowany intensywny efekt ujędrniający i napinający oraz stymulacja produkcji kolagenu, elastyny co skutkuje wygładzeniem małych zmarszczek wokół oczu i ust.

Cena 120 zł ( 45 min)

 

5. PERFECTION – ABC PIELĘGNACJI – nowy zabieg!!!

Zabieg przeciwutleniający jest zbiegiem szokowym. Ma dużą koncentrację składników aktywnych, specjalnie sformułowanych dla skór bez napięcia, odbarwionych ,z przebarwieniami oraz ze zmarszczkami. Jego uzupełniające się fazy skoncentrowane dla uzyskania optymalnej skuteczności: większej promienności, ujędrnienia, odświeżenia i wygładzenia.

Cena 300 zł (60 min)