Odmładzanie, blizny potrądzikowe, rozstępy LASER ER: YAG

XLASE – pierwszy laser w woj. łódzkim!

Głowica Er:YAG 2940 nm jest przeznaczona do usuwania mikroskopijnych zewnętrznych warstw skóry, dając doskonałe rezultaty odmładzające przy minimalnym ryzyku i bez reakcji niepożądanych. Laser ten usuwa zarówno powierzchniowe jak i średnie oraz głębokie linie i blizny, w zależności od ustawienia głębokości ablacji i ilości wykonanych zabiegów. Frakcyjna procedura lasera Er:YAG tworzy w skórze tysiące głębokich mikrouszkodzeń (cięć). Działa na zmiany barwnikowe w starych komórkach naskórka bez wpływu na otaczające tkanki – zmniejszając w ten sposób czas gojenia (około 24 godziny) i jednocześnie wspierając w skórze naturalny proces regeneracji, zabieg jest bezpieczny, a bezinwazyjna procedura daje rezultat świeżej, zdrowej i młodej skóry.

Korzyści

  •  usuwa lub zmniejsza linie i zmarszczki
  • poprawia strukturę i koloryt skóry twarzy, czyniąc ją młodszą i bardziej elastyczną
  • zapewnia efekt liftingu twarzy i opóźnia konieczność przeprowadzenia potencjalnego liftingu chirurgicznego
  • umożliwia terapię szyi, dekoltu i ramion
  • usuwa skazy naskórka na twarzy, szyi i ramionach
  • usuwa lub zmniejsza blizny potrądzikowe
  • redukuje rozstępy na wszystkich częściach ciała

Laser Er:YAG jest uważany za złoty standard dla procedur ablacyjnych i minimalnie ablacyjnych. Głowica XLASE PLUS Er:YAG doprowadza do ablacji skóry – warstwa po warstwie odparowuje mikrony komórek, zapewniając tym samym maksimum precyzji i maksymalny komfort oraz szybki powrót pacjenta do normalnego funkcjonowania.

Procedura frakcjonowania za pomocą lasera Er:YAG jest bezpieczna, mało inwazyjna – wykorzystuje „technikę mostu” (pomiędzy naskórkiem a skórą właściwą, w której dochodzi do koagulacji, pozostają nienaruszone strefy skóry), aby wykonać selektywną i kontrolowaną koagulację. Frakcjonowanie to mikroskopijne cięcia aż do skóry właściwej, które umożliwiają warstwie powierzchniowej skóry regenerację w ciągu 24 – 72 godzin. Skoagulowane strefy prowadzą do przebudowy kolagenu, dając fantastyczne rezultaty w postaci eliminacji linii i zmarszczek oraz napięcia skóry. Do niedawna medycyna nie mogła sobie poradzić za pomocą dostępnych metod z problemami z zakłóceniem stelażu śródskórnego, odpowiedzialnego za gęstość skóry, np. rozstępy, blizny przerostowe, keloidy (bliznowce).