Partnerzy

 

logo BEAUTY CENTERCross Beauty Challenge

Firma organizująca imprezy plenerowe, zawody Cross, niezapomniane wieczory kawalerskie, pod nazwą Cross Beauty Challenge, pierwsza edycja imprezy odbyła się 7 czerwca w Piątkowisku koło Pabianic.

 

Link do strony: www.crossbeautychallenge.pl
Fanpage: facebook.com/CrossBeautyChallenge

 

Puste miejsce na logo BEAUTY CENTERHotel Aviator

Hotel AVIATOR to 3 gwiazdkowy obiekt położony w samym centrum kraju. Idealny dojazd z każdej strony Polski oraz bliskość Łodzi, Lotniska Lublinek oraz C.H. Ptak sprawia, że stanowimy znakomitą lokalizację zarówno dla szkoleń i konferencji jak i noclegów. Hotel posiada 39 pokoi, mogących zakwaterować max 72 os.

 

Link do strony: www.hotelaviator.com.pl
Fanpage: facebook.com/HotelAviator

 

logo golf klub BC BEAUTY CENTERA&A golf club

A&A Golf Club powstał w 2006 roku i został założony z inicjatywy wielkiego pasjonaty golfa oraz znanego propagatora tego sportu w Polsce – Arkadiusza Majsterka wraz z rodziną.

 

Link do strony: www.aagolfclub.pl
Fanpage:

 

logo HS BEAUTY CENTERHollywood Smile

Hollywood Smile to jedyna Klinika Stomatologiczna w Pabianicach, gdzie w jednym miejscu istnieje możliwość pełnej diagnostyki a następnie leczenia Pacjentów. Jest to możliwe dzięki połączeniu najnowocześniejszego sprzętu (tomograf 3D, mikroskop stomatologiczny, The Wand do znieczulania i Kalinox do sedacji wziewnej) z profesjonalnym zespołem lekarzy, higienistek i asystentek stomatologicznych. Hollywood Smile to jedyne miejsce, gdzie poczujesz się jak gwiazda…

 

Link do strony: www.hollywoodsmile.com.pl
Fanpage: facebook.com/hollywoodsmilepabianice

 

fs1 BEAUTY CENTERFabrykaSiły.pl

To największy Internetowy portal o tematyce treningów, odżywiania i suplementów. Współpracuje z Mistrzami Europy oraz Polski. Fabryka Siły prowadzi specjalny program rekomendacji, w którym umieszczane zostają wybrane kluby fitness i siłownie z całej Polski spełniające określone kryteria.

 

Link do strony: www.fabrykasily.pl
Fanpage: facebook.com/fabrykasily