Płatności

Szanowni Państwo jest nam bardzo miło, że zaufaliście właśnie nam i zdecydowaliście się na zakup długoterminowego członkostwa w Klubie Fitness Beauty Center. Jeśli jesteście zainteresowani taką właśnie opcją, musicie pamiętać, że pierwszym krokiem jest udanie się do Klubu BC, zapoznanie się i podpisanie umowy. Jednocześnie informujemy, iż podana strona nie służy do płatności za karnety miesięczne tylko za członkostwa długoterminowe – POLECENIE STAŁE, pobierane opłaty co miesiąc z Państwa konta.

Krok po kroku co i jak należy zrobić:

 

1. Karta członkowska

Pierwszą opcją jest wybór karty członkowskiej, jeśli w formularzu aplikacyjnym zaznaczyłeś (jak poniżej) opłatę za kartę członkowską musisz kliknąć „Kup teraz” i dokonać zakupu karty (jest to jednorazowy zakup). Jeśli zainteresowany jesteś zakupem członkostwa długoterminowego a posiadasz już kartę BC, pomijasz ten krok.

BEAUTY CENTER

BEAUTY CENTER
BEAUTY CENTER
BEAUTY CENTER

Członkostwo karta BEAUTY CENTER
2. Deklaracja opcji usługi OPEN FITNESS/GYMJeśli w formularzu aplikacyjnym zaznaczyłeś OPEN FITNESS/GYM, oraz okres trwania członkostwa np. 3 miesiące (jak poniżej), musisz w tym miejscu wybrać opcję „3 miesiące : 145 PLN – co miesiąc” a także kliknąć „Sybskrybuj”. Jest to oczywiście przykład, wybór opcji zgodny z Twoją deklaracją.Uczestnik z tym członkostwem może korzystać z wszystkich form zajęć grupowych fitness (dostępne formy zajęć znajdują się na stronie internetowej Klubu www.beauty-center.com.pl) w nieograniczonej ilości godzin z uprzednią rezerwacją miejsca, oraz siłowni bez limitu ilości godzin oraz wejść w trakcie trwania członkostwa, a także obejmuje korzystanie z sauny.
BEAUTY CENTERBEAUTY CENTERBEAUTY CENTER

 

BEAUTY CENTER

Członkostwo FitnessGym BEAUTY CENTER
3. Deklaracja opcji usługi OPEN/GYMJeśli w formularzu aplikacyjnym zaznaczyłeś OPEN GYM, oraz okres trwania członkostwa np. 3 miesiące (jak poniżej), musisz w tym miejscu wybrać opcję „3 miesiące : 105 PLN – co miesiąc” a także kliknąć „Sybskrybuj”. Jest to oczywiście przykład, wybór opcji zgodny z Twoją deklaracją.Uczestnik z tym członkostwem może korzystać bez limitu ilości godzin oraz wejść na siłownię w trakcie trwania członkostwa, a także z sauny.
BEAUTY CENTER Członkostwo Gym BEAUTY CENTER