Drodzy Klienci Beauty Center i miłośnicy zajęć Cross B&tb,

Po opiniach Waszych dotyczących Ligii Cross 2015, która w formie jakiej przedstawiliśmy Wam nie została zaakceptowana, z przykrością informujemy, iż zostaje ona odwołana.

Tym którym ta forma zabawy się podobała bardzo dziękujemy za te 2 spotkania, pozostałych Was przepraszamy.

Chcieliśmy ogromnie podziękować także naszym sponsorom: EkspertFitness, Best Body a także SushiKushi. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie, a przede wszystkim za propozycję świetnych nagród!

 

Wydarzenie liga cross BEAUTY CENTER

 

26 stycznia rozpoczynamy #2 edycję ligi cross w naszym klubie.

Jeśli chcesz dołączyć, zapoznaj się z regulaminem >>

NAGRODY I SPONSORZY

speed rope 1 BEAUTY CENTER Skakanka szybkościowa Reebok

Posiada łatwą regulację długości linki, co pozwala optymalnie dopasować ją do wzrostu użytkownika. Lekkie uchwyty połączone z polimerową linką pozwalają na wykonywanie szybkiego i efektywnego treningu. Wytrzymały materiał sprawia, że sprzęt może być używany w każdych warunkach, podczas zajęć grupowych oraz sesji treningowych.

Skakankę charakteryzuje:

– Prosty, elegancki design
– Smukła, wyjątkowo wytrzymałą linka
– Dostosowuje się do indywidualnych wymachów wszystkich użytkowników
– Długość: 300 cm

Sponsorem skakanek REEBOK jest logo2 ekspert export2013 1 BEAUTY CENTER
Best Body BEAUTY CENTER Water Whey Delicate Strawberry 1900 g

Water Whey to nowoczesna odżywka białkowa zawierająca 3 frakcje serwatki. Zaprojektowana do rozpuszczania w wodzie, bez utraty walorów smakowych, doskonała również z mlekiem. Zdecydowanie jeden z najlepszych produktów na rynku!

bodybuilding sporttasche BEAUTY CENTER Best Body Sportsbag

Oryginalna torba Best Body Nutrition. Idealna do transportu sprzętu treningowego.

us bottle shaker BEAUTY CENTER Best Body US Shaker

Nowoczesny shaker (standard US Bottle). W skład zestawu wchodzi shaker z sprężyną mieszającą oraz 2 dołączane pojemniki stanowiące integralną część zestawu.

Best Body Nutrition Protein Premium Pro 500g Zip BEAUTY CENTER Premium Pro Protein Milkchoc 500 g

Flagowe białko firmy Best Body Nutrition słynne z doskonałego smaku. Polecane po treningu w celu regeneracji oraz w celu uzupełnienia diety.

Sponsorem produktów Best Body jest best body logo BEAUTY CENTER
sushi BEAUTY CENTER Sushi – kolacja z przyjaciółmi

Sushi to świetne źródło białka, węglowodanów złożonych i pozytywnych dla naszego organizmu tłuszczów. Może stanowić więc świetny posiłek dla osób aktywnych fizycznie. Ryż jest dobrym źródłem węglowodanów złożonych, białka oraz witamin z grupy B. Nie zawiera glutenu, więc z powodzeniem może być przez osoby uczulone na gluten. Ryba dostarcza kwasów n-3 i n-6 pozytywnie wpływających na układ krążenia. Jest również dobrym źródłem wysoko-przyswajalnego białka. Sushi nie jest kaloryczne. Jeden krążek zawiera ok. 40 kcal. Można więc uznać, że jest to potrawa dietetyczna. Uwagę warto zwrócić jedynie na dodatki, takie jak sos sojowy i wasabi, które zawierają dużo sodu. Dlatego sushi niewskazane jest dla ciężarnych, dzieci oraz nadciśnieniowców. Poza tym, to świetny pomysł na posiłek po treningu lub kolację z przyjaciółmi.

Sponsorem kolacji z przyjaciółmi jest sushikushilogo BEAUTY CENTER