Wspólny kongres – Kosmoprof i Quatro – Ustka 2016

Specjaliści kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej Beauty Center zjechali do prestiżowego Hotelu SPA na polskim wybrzeżu – Grand Lubicz w Ustce na „Wspólny Kongres Kosmoprof i Quatro”. Moduły programowe szkolenia dotyczyły m.in. nowej linii peelingów chemicznych DermiumLab, zabiegowych podróży na wyspy z marką Saint Malo z francuskiej Bretanii i kosmetyki kolorowej spod polskiego szyldu – Pierre Rene.  Szkolenia dotyczyły również Regeneracji i nawilżania jako elementów Anti-Ageing pod kątem nowości zabiegowych Selvert Thermal (linia Aquawear oraz Regeneracja Absolutna jak i Analiza potencjału nowości od diego dalla palma proffessional: linia słoneczna SUN, linia wellbeing „Wschód + Zachód”.  Na uroczystej gali rozdania nagród i statuetek: Gabinet i SPA 2016, Master Health & Beauty Selvert Thermal, Clinica Estetica, Ekspert Urody Intraceuticals i Saint Malo salon Beauty Center Medical Wellness & SPA z Pabianic został wyróżniony na tle wszystkich ośrodków z Polski. Warto było spotkać się ze specjalistami świata kosmetyki, znacznie pogłębić naszą wiedzę jak i kompetencje, które z pewnością przeniesiemy na jakoś naszych usług.

21 czerwca Beauty Center Medical Wellness & SPA w Warszawie w Łazienkach Królewskich w Restauracji Belveder otrzymało dwie NAGRODY!

Najlepszy gabinet roku 2015Clinica Estetica RVB SKINLAB 2015

oraz załącznik dwa wyjazdy 7 dniowe do Hiszpanii Costa Brava. Nagrody otrzymały dwie pracownice Beauty Center, Małgorzata Chrzanowska i Katarzyna Kowalska.

Certyfikat – Najwyższej jakości dla salonu Beauty Center Medical Wellness & SPA w Pabianicach! – Kalisz, 22.06.2015

Miło nam poinformować,

że jednym z salonów w Polsce, który uzyskał Certyfikat Najwyższej Jakości Usług kosmetologicznych znalazło się Beauty Center Medical Wellness & SPA w Pabianicach. Certyfikacji dokonało stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kosmetologii – Przyjazna Kosmetyka.

Certyfikacja to: bezpieczeństwo i sterylizacja, personel wykształcony kierunkowo, doświadczenie oraz przygotowanie merytoryczne personelu, systematyczne szkolenia, praca na markach kosmetycznych najwyższej jakości, praca na sprzęcie medycznym najwyższej jakości, najwyższe standardy obsługi Klienta.

Więcej >>

W najnowszym wydaniu LNE 3/2015, właścicielka salonu Beauty Center w Pabianicach Jolanta Zajunc w roli eksperta!

Temat: Nowoczesne technologie w salonieWięcej >>

Audycja w Radio Parada z udziałem naszego eksperta – Małgorzaty Chrzanowskiej

  

Beauty Center w magazynie kosmetyki profesjonalnej wydawanym na całym świecie LNE & SPA

Artykuł o historii salonu Beauty Center w najnowszym numerze LNE 6/2014

Odważnie i twórczo

Duży, piękny salon spa w małym, skromnym mieście – temu przedsięwzięciu niemal nikt nie wróżył sukcesu. O biznesowej intuicji, nieustannym urozmaicaniu oferty i niezwykłych właściwościach oleju abisyńskiego opowiada Jolanta Zajunc, właścicielka Beauty Center Medical Wellness and Spa w Pabianicach.

Z zawodu jest pani projektantką odzieży. Skąd pomysł na działalność w branży beauty?

Z kilku powodów. Po pierwsze, sama czułam ogromną potrzebę zadbania o siebie poprzez masaże, zabiegi kosmetyczne i aktywność fizyczną. Bardzo to lubię, a nie mogłam w Pabianicach znaleźć miejsca, które by mi odpowiadało – były tylko małe, ciasne gabinety, zimą często niedogrzane – nie chciało mi się tam wracać. W pewnym momencie nabrałam przekonania, że na pewno nie ja jedna mam takie wrażenie i potrzeby, więc postanowiłam stworzyć miejsce, które spełniałoby moje oczekiwania. Po drugie, zdrowiem i profilaktyką interesowałam się od zawsze, było to moje hobby. Po trzecie, uważam, że jest to działalność dla osób odważnych i twórczych, a muszę przyznać, że ja mam takie predyspozycje. Cały czas coś zmieniam, rearanżuję wnętrza, wymyślam nowe kierunki rozwoju.

Czytaj cały artykuł >>

VII Urodziny Beauty Center – Pabianice 2014r

16 października Beauty Center obchodziło swoje VII urodziny

Partnerem tego wieczoru była nowo powstała Klinika Stomatologiczna Hollywood Smile. Gościem specjalnym natomiast była polska tancerka Iwona Pavlović. Temat spotkania to „Kobieta piękną jest”. W trakcie spotkania odniesiono się do słów pięknej kobiety Sophii Loren „Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna” Na spotkanie przybyło 160 gości. Klinika Stomatologiczna Hollywood Smile zaprezentowała swoją firmę przedstawiając ofertę oraz wyposażenie kliniki. Beauty Center natomiast zaprezentowało najnowocześniejszą technologię – urządzenie MesoTherm, które zaskakuje niezwykłą skutecznością w odmładzaniu skóry. Kosmetolog Małgorzata Chrzanowska zapoznała gości tego wieczoru z trzema markami pielęgnacyjnymi, na których pracuje Beauty Center.

Gość specjalny Iwona Pavlović opowiedziała o wrażeniach i emocjach podczas zabiegów w Beauty Center oraz o zabiegu MesoTherm, z którego korzysta w jednej z klinik w Olsztynie w swoim rodzinnym mieście, polecając go jako najskuteczniejszy z technologii stosowanych obecnie w estetyce. Iwona Pavlović opowiedziała także o programie Taniec z gwiazdami oraz o swoich pasjach. W miłej atmosferze spotkanie zakończone zostało pamiątkowymi zdjęciami z gwiazdą, loterią z super prezentami od Hollywood Smile oraz Beauty Center. Wszyscy goście tego wieczoru zostali zaproszeni do stołu bankietowego.

Zawody Cross Beauty Challenge – 7 czerwca 2014 r

CROSS BEAUTY CHALLENGE (CBC). Zawody odbyły się 7 czerwca 2014r. Wydarzenie towarzyszące organizowanego po raz kolejny, biegu przełajowego na 10 km o nazwie „Dycha na Piątkę” (http://koronapabianice.pl/10na5.php). Impreza CBC odbyła się na stadionie LKS Orzeł w Piątkowisku koło Pabianic w woj. Łódzkim, w tym też miejscu znajdował się będzie Start i Meta biegu. Liczba uczestników CBC w 2014 roku, jako, że jest to pierwsza edycja, została określona na 100 osób, natomiast obu imprez w tym dniu mogło dojść do ok 1000 osób. Zawody są kierowane do osób czynnie oprawiających sport. Zawody podzielone były na dwie kategorie OPEN i ELITE, które w sposób znaczący różniły się od siebie zarówno składem WOD jak i obciążeniami w nim stosowanymi.

7 czerwca wpisuje się do historii a nasze zawody CBC mamy nadzieje na stałe do kalendarza imprez w Pabianicach, dziękujemy Wam za obecność, za mega ogromne emocję, rywalizację i świetną zabawę. Dziękujemy zawodnikom, kibicom, dziękujemy partnerom, wszystkim firmom za pomoc w tym Evencie: Men’s Health, Pavox, Radio Parada, Frajda TV, WKprojekt, Xenon, Scanmed, A&A Pole Golfowe, Activlab, Tiguar, STC, Jakubex, Creality, Gminie Pabianice oraz organizatorom biegu 10 na 5 (Rafał Andrzejczak – Korona Pabianice) bo to właśnie oni zaprosili nas do wspólnej organizacji.

Kongres Kosmoprof – Kraków 2014r

Z radością prezentujemy zdjęcia z X Kongresu Kosmoprof który odbył się w dniach 1-3 czerwca 2014r w hotelu Galaxy w Krakowie. Podczas pobytu na Kongresie, personel Beauty Center uczestniczył w wykładach m.in prof. dr hab. Marcina Molskiego, dr Artura Markowskiego. Podczas uroczystej kolacji wręczono statuetki wyróżnionym gabinetom z całej Polski. Beauty Center otrzymało 2 nagrody: Najlepszy gabinet roku 2014 oraz Ekspert Urody Intraceuticals 2014. Po części oficjalnej odbył się recital Magdy Steczkowskiej

VI Urodziny Beauty Center – Pabianice 2013

10 grudnia Beauty Center obchodziło swoje VI Urodziny. Partnerem tego wieczoru była firma Kosmoprof – dystrybutor profesjonalnych marek kosmetycznych dla gabinetów. Tematem spotkania była „Kobieta pożądana” a gościem specjalnym Anna Popek, która prowadzi program „Pytanie na śniadanie”Kobieta pożądana czyli kobieta z klasą, atrakcyjna zadbana, harmonijna.Goście tego wieczoru zapoznani zostali z marką Intraceuticals – ulubiony zabieg gwiazd. Intraceuticals to unikalna technologia pielęgnacji skóry za pomocą hiperbarycznego tlenu, kwasu hialuronowego, przeciwutleniaczy oraz witamin. Gość specjalny Anna Popek opowiadała o wrażeniach podczas zabiegów w Beauty Center, o pracy w telewizji oraz o swoich pasjach do gotowania. W świątecznej atmosferze spotkanie zakończone zostało losowaniem prezentów, bankietem oraz pamiątkowymi zdjęciami z gwiazdą.